Od Klimenta na doma

Bohoslužby

26.9.   9.30  (Gerhard Reininghaus)

3.10.   9.00 !  + sborové shromáždění

10.10. 9.30

Zveme: 2. října 2021

KLIMENTSKÉ EKUMENICKÉ PUTOVÁNÍ

od nás (sraz v 8.00) ke sv. Klimentu v Holešovicích (8.30) a dále ke sv. Klimentu na Levý Hradec (22 km)

plakát s podrobným programem

Jste zde

Víkend v Herlíkovicích 4.-6.6.

Sborový pobyt v Herlíkovicích 4.-6.6. 2021
Ubytování ve středisku Horský domov, informace o středisku, fotky atd. na horskydomov.cz
Budeme bydlet ve třech budovách - Hlavní budova, Vilka a Vokurka. Vzhledem k různému komfortu budov jsou různé ceny - ty najdete na webu v sekci ubytování. Prosím napište, ve které z budov byste rádi bydleli, anebo že je vám to jedno. Patrně obsadíme víceméně celé středisko, takže nemůžu dopředu slíbit, že všem vyjdeme vstříc. Platit budeme hromadně za celou skupinu, což nám přinese slevu 10% na ubytování. Počítáme s příspěvkem na ubytování pro děti 250 Kč/ noc.
Mapku pro příjezd najdete také na webu v sekci kontakt.
Jídlo:
V pátek bude v 19 hodin večeře. Pokud se někdo opozdí, dostane ji později.
V sobotu máme snídani a večeři. Ohledně oběda se každý může rozhodnout. Většina nejspíš plánuje strávit sobotu na výletě, ti si asi oběd neobjednají. Ti, kdo budou chtít zůstat ve středisku nebo budou chtít jít na kratší výlet třeba až odpoledne, můžou oběd mít. Prosím dejte vědět, jak to chcete.
V neděli budeme mít snídani a oběd.
V Horském domově je bar, kde můžete zakoupit různé občerstvení (na webu sekce bar). A zároveň je dovoleno přivézt si vlastní bábovky, buchty, víno, pochutiny atd. a konzumovat je v jídelně či společenské místnosti.
Cestování:
Individálně auty.
Autobusem do Vrchlabí, zde vás můžeme vyzvednout. Nebo autobusem do zastávky Vrchlabí-Herlíkovice a pak po žluté 1,5 km pěšky do kopce. Nebo autobusem do zastávky Vrchlabí-Hořejší Herlíkovice a odtud necelý 1 km po vrstevnici.
Máte-li volné místo v autě a chcete ho nabídnou někomu bez auta, můžete mi napsat.
Program
Ráno a večer bude (pro zájemce) pobožnost v herlíkovickém kostelíku. V neděli tam budeme v 10.00 slavit bohoslužby pro všechny generace.
Na sobotu plánujeme výlet, možná i ve více skupinách. Kdo chce strávit sobotu individuálně, nebude mu nijak bráněno. Hudební nástroje s sebou, určitě se bude zpívat. Také volejbalové hřiště je k dispozici. Můžete vzít s sebou také stolní hry.
Odjezd v neděli po obědě individuálně, jak a kdy se komu bude chtít.
Kdybyste měli jakékoliv dotazy, volejte, pište.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer