20.6.  9.30 s večeří Páně

27.6.  9.30

4.7.    9.30 (Vít Jakoubek)

11.7.  9.30 a 18.00 (Petr Vacíř)

Chystáme

Kavárnička 17.6.v 15.00

_________________________________

27.6. návštěva výstavy                                  s komentovanou prohlídkou

sraz v 11.00 před Galerií Rudofinum

Zprávy na 6.6. a 13.6.

Milí přátelé,

zdravím Vás.

Na sborovém webu je kázání z minulé neděle.

Bohoslužby tuto neděli 6.6. začínají jako obvykle v 9.30. NEDĚNÍ ŠKOLA tuto neděli nebude.

Další neděli 13.6. budou dvoje bohoslužby:

v 9.30 (bude se konat také nedělní škola) a v 18.00. Obojí povede senior Roman Mazur, který má následující v našem sboru vizitaci.

Vizitace je pravidelná (1x za 6 let) návštěva vedení seniorátu v jednotivých sborech spojená s kontrolou úřadu, rozhovorem se členy sboru a především se staršovstvem o aktuálním stavu sboru, jeho plánech, vyhlídkách, těžkostech apod. Vzhledem k tomu, že br. Mazur byl minulý týden zvolen do Synodní rady, která se ujme své činnosti na podzim, můžete s ním při jeho návštěvě mluvit i celocírkevních otázkách, výhledech, protože bude v týmu, který církev v příštím období povede.

Biblická hodina je standardně ve středu v 17 hodin.

Kavárnička bude ve čtvrtek 17.6. od 15 hodin.

Staršovstvo ohlašuje, že v neděli 27. června se bude konat sborové shromáždění. Nepůjde o shromáždění tzv. výroční, to je odloženo na podzim. Jediným bodem programu bude volba dvou výpomocných kazatelů z našeho sboru: Petra Vacíře a Víta Jakoubka.

Dobré dny přeji vám všem!

David Balcar