Zprávy na 20.6. a 27.6.

posílám vám zprávy od Klimenta pro druhou půlku června.
V neděli 20.6. budou bohoslužby s večeří Páně.
V neděli 27.6 se bude konat sborové shromáždění. Nepůjde o shromáždění tzv. výroční, to je odloženo na podzim. Jediným bodem programu bude volba dvou výpomocných kazatelů z našeho sboru: Petra Vacíře a Víta Jakoubka.
V neděli 27. června po bohoslužbách jsme bratrem Petrem Nedomou zváni na komentovanou návštěvu výstavy v Galerii Rudolfinum. Sraz bude v 11.00 před vchodem.
Obě tyto červnové neděle bude nedělní škola.
V úterý 22.6. bude ve 13 hodin v našem kostele pohřeb Karla Macka. Možná jste ho někteří znali, u Klimenta vyrůstal.
Prosba od organizátorů letního dětského tábora: pokud máte doma zbytky vlny, které nevyužijete, budeme rádi, když nám je věnujete pro táborové vyrábění.
Chcete-li, můžete si vyslechnou program rozhlasové stanice Proglas s Danielem Ženatým a Pavlem Pokorným - odkaz je zde.
Česká biskupská konference a Ekumenická rada církví v ČR zvou k ekumenické modlitbě s připomínkou památky popravených představitelů stavovského povstání v pondělí 21. června 2021 na Staroměstském náměstí v Praze od 18.00 hod.
Přeji vám dobré příští dny
David Balcar
-------------
Bože,
máme starost
o budoucnost svou
i o budoucnost světa.
Prosíme, dej nám vidět to,
co máme řešit právě dnes.
Ty jsi Pán nade vším.
Ty budeš mít poslední slovo
nad naším životem
i nad celým světem.